Музично-теоретичний відділ - 2016 рік

/Files/images/школа37.jpg

На відділі працюють 4 викладача: В. Г. Кочкіна, А. В. Кудь,О. Б. Сизонова та О. С. Шаламова, яка очолює відділ.

Мета дитячої музичної освіти, яка була висловлена Д. Б. Кабалевським: «… ввести учащихся в мир большого искусства, научить их любить и понимать музику …», – є найважнішою для викладачів теоретичного відділу. Окрім навчально-виховної, вони виконують різноманітну позакласну роботу: це і створення сценаріїв, і проведення тематичних та звітних концертів відділів школи, і організація відвідувань вистав ХАТОБу, концертів обласної філармонії тощо.

/Files/images/школа38.jpg

Учні старших класів успішно беруть участь в олімпіадах з музично-теоретичних дисциплін, наймолодші музиканти із захопленням грають у шумовому оркестрі і, деколи, вперше в житті виконують відповідальні ролі у виставах класу ритміки. Викладачі відділу впевнені, що учні ДМШ повинні не тільки отримати добрі виконавські навички, але й стати культурними, творчо розвинутими особами.

/Files/images/школа39.jpg

Радість творчості, натхнення, наполегливість в досягненні професійної майстерності, збереження та примноження найкращих традицій, пошуки нових, прогресивних форм і методів роботи є основою життя і діяльності колективу Дитячої музичної школи №7 імені Модеста Петровича Мусоргського

Кiлькiсть переглядiв: 63